Оголошення про проведення конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари

Керуючись рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 02.04.2019р. № 433  «Про впорядкування розміщення об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку  та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари»,  виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області оголошує конкурс на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари.

Орган якому подаються заяви та документи: Конкурсна комісія з проведення конкурсу щодо надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари. (Додаток №3 до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 02.04.2019 р. № 433). Місцезнаходження: 07400, Київська обл., м. Бровари, бул. Незалежності, 4-а, каб.8, управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області. Режим роботи: з 09:00 до 17:00, перерва 12:00 до 12:45.

Секретар комісії: Ліпська Яна Олександрівна – начальник відділу експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури та транспорту управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області. Контактний телефон: (04594) 4-61-11.

Порядкові номера об’єктів конкурсу: №2, 13, 14, 16, 17, 19, 23, 24 згідно схеми розміщення об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг для провадження підприємницької діяльності в парку «Перемоги» в м. Бровари (рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 07.07.2020 р. № 502).

Перелік документів, що подаються для участі у конкурсі:

1) заяву із зазначенням номеру об’єкта конкурсу;

2) копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

3) конкурсні пропозиції у конверті, на якому зазначається опис вмісту, заявник та номер об’єкту конкурсу.

Умови конкурсу визначені у Положенні про проведення конкурсу щодо надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг та території парку «Перемоги» в м. Бровари (додаток 2 до рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 02.04.2019р. № 433) та умовах конкурсу щодо надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Перемоги» в м. Бровари (додаток 4 до рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 02.04.2019р. № 433).

Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі - 16.07.2020 р.

Дата, час та місце, початку проведення засідання конкурсної комісії - 22.07.2020 р. о 10 год. 00 хв. за київський часом, за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна. 15, к.204 (мала зала).

Необхідну інформації про об’єкти конкурсу, а також довідкову інформацію, можна отримати за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, бул. Незалежності , 4-а, каб. 8, Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області або по номеру телефону: (04594) 4-61-11.