Повідомлення про розгляд Броварським міськрайонним судом адміністративної справи за позовом

Броварська міська рада Київської області повідомляє про розгляд Броварським міськрайонним судом Київської області адміністративної справи за позовом Фізичної особи підприємця Мельник В.М. до Броварської міської ради Київської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Державна регуляторна служба України, товариство з обмеженою відповідальністю Бломінфо-Юкрейн, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, про визнання протиправними та скасування рішення Броварської міської ради Київської області від 25.12.2014 № 1378-50-06 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Бровари". Справа №361/193/17.

Ухвалою суду від 08.05.2020 призначено судове засідання для розгляду справи по суті на 13 липня 2020 року 14 год. 00 хв. у залі суду за адресою: Київська область, м. Бровари, вул. Грушевського, 2, каб. 208.