Інформація про виконання робіт КП "Бровари-Благоустрій" 09.07.2020 року

Дільниця утримання доріг та тротуарів

1. Збір сміття  в урнах  по місту. Вивезення сміття, задіяний автомобілі КО-440, МКЗ-2703.

2. Збирання сміття двірниками по місту. Вивезення сміття.

3. Миття території БЦРЛ та дитячої лікарні  з додаванням дезінфікуючих розчинів, задіяний автомобіль МДКЗ-10.

1. Дезінфекція  зупинок громадського транспорту по місту та лавочок на зупинках.

2. Прибирання  вручну земляних наносів під бортом по вул. Пушкіна, Євгенія Зеленського, задіяні «борекс», КАМаз, ГАЗ-САЗ, вивезено 20т.

3. Механізоване підмітання доріг по центральних вулицях, працювала «Скандія».

Дільниця технічного обслуговування систем водовідведення та зливової каналізації

1. Промивання системи водовідведення по вул. Грушевського.

2. Викошування трави вздовж каналу по вул. Київській (від вул. Гоголя до АТБ).

3. Очищення  оглядових  колодязів на розі вул. Київська – Ярослава Мудрого.

Дільниця «Міськсвітло»

1. Профілактичний огляд  повітряних ліній  по вул. Олімпійська ПВ-54.

2. Заміна ламп  на світлофорному  об’єкті по вул. Грушевського – Героїв Небесної Сотні.

3. Монтаж розтяжки на світлофорному об’єкті  по вул.  Онікієнка  Олега – Броварської сотні.

4. Відновлення вуличного освітлення, встановлення світильника, монтаж проводу АВВГ2*6 -35м, монтаж ламп, під’єднання живлення по вул. Зазимський шлях 24.

5. Обстеження мереж вуличного освітлення по вул. Короленко ,74.

Виробнича дільниця зеленого господарства

1. Зрізування  аварійних  дерев- 5од.  по вул. Володимира Великого 10А. Вивезення гілля.

2. Викошування  газонів   газонокосарками вул. Київській, пішохідний бульвар(від житлових будинків).

3. Прополювання клумб по вул. Київській. Висаджування квітів на пішохідному бульварі.

4. Поливання  клумб  по місту, у парках, скверах. Підживлення клумб, газонів по вул. Київська.

5. Очищення  урн від сміття у парках, скверах.

6. Ручне  прибирання  сміття  та  підмітання доріжок ( у парках).

7. Прибирання  у громадських вбиральнях у парках.

8. Покіс трави газонокосарками в парку «Перемога», у сквері "Юність", парку ім. Т.Г. Шевченка , Прополювання  клумб у парках, вивезення  рослинних залишків.

9. Роботи в теплиці:  прополювання  рослин, висаджування  багаторічних у горшки.

Ремонтно-будівельна дільниця

1. Асфальтування дорожнього покриття внутрішньо будинкового проїзду по вул. Броварської сотні 16, та по вул. Лермонтова.

2. Ремонт  дорожнього покриття пневмо-струменевим методом по вул. Київська 135, по вул. Ярослава Мудрого (виїзд із території дитячої лікарні).

3. Ремонт архітектурних казкових героїв у парку "Перемога".

4. Ремонт   лавочок  на танцювальному майданчику  у парку  "Перемога".

5. Ремонт дорожнього знаку по вул. Ярослава Мудрого (перетин вул. Гоголя).

6. Демонтаж пошкодженої урни, встановлення урни біля бювету у парку "Перемога".

7. Ремонт ігрової форми на дитячому майданчику на пішохідному бульварі.

8. Виготовлення решіток на зливову каналізацію,

9. Ремонт автотранспорту (зварювальні роботи ЗІЛ).