Інформація про виконання робіт КП "Бровари-Благоустрій" 10.07.2020 року

Дільниця утримання доріг та тротуарів

1. Збір сміття  в урнах  по місту. Вивезення сміття, задіяний автомобілі КО-440, МКЗ-2703.

2. Збирання сміття двірниками по місту. Вивезення сміття.

3. Миття території БЦРЛ та дитячої лікарні з додаванням дезінфікуючих розчинів, задіяний автомобіль МДКЗ-10, використано 8м3 розчину.

4. Миття доріг після покосу по вул. Петлюри Симона, Короленко, Марії Лагунової. Задіяний автомобіль МДКЗ-10, використано 16м3 води.
  5. Дезінфекція зупинок громадського транспорту по місту та лавочок на зупинках, дитячих майданчиків у парках. Задіяний «Шмідт».

6. Прибирання сміття по  еко мапі по вул. Героїв УПА 11 та вивезення сміття на сміттєзвалище, задіяна техніка КАМаз, навантажувач «Терех», 8 чол. двірників та 3 чол.вантажників.

Дільниця технічного обслуговування систем водовідведення та зливової каналізації

1. Обслуговування водовідвідних каналів. Викошування трави провулок Тихий, пров. Деснянський- вивезення гілля. Задіяно 5 робітників.

Дільниця «Міськсвітло»

1. Профілактичний огляд  повітряних ліній  по вул. Декабристів.

2. Встановлення  світильника  на сонячній  батареї по вул. Зазимський шлях 24.

3. Заміна  запобіжника у пункті включення від ТП 705 по вул. І. Сірка.

4. Місячне обслуговування світлофорних об’єктів по б. Незалежності- Короленко, б. Незалежності- Петлюри Симона.

Виробнича дільниця зеленого господарства

1. Викошування газонів газонокосарками вул. Петлюри Симона, Шевченка, Симоненка, вул. Грушевського 13-14, задіяно 8 працівників-озеленювачів.

2. Зрізування 4-х дерев на пішохідному бульварі, зрізування 1-го дерева біля ЗОШ №5. Санітарне  розчищення  3-х дерев вул. Київська 302А. Працюють 2 озеленювача. Навантаження та вивезення гілля, деревини.

3. Прополювання клумб по вул. Київській, Героїв Небесної Сотні, влаштування пристовбурних лунок. Задіяно 5 працівників-озеленювачів.

4. Поливання газонів по вул. Київській(від в’їзду до вул. Гагаріна) задіяно 2 автомобіля МДКЗ-12,  та поливання квітів у вазах (90ваз) на опорах по вул. Київській, задіяний ГАЗ-САЗ та один працівник - озеленювач.

5. Поливання  клумб  по місту (автомобіль), у парках, скверах (зі шланга).
  6. Очищення  урн від сміття у парках, скверах.

7. Ручне  прибирання  сміття  та  підмітання доріжок ( у парках).

8. Прибирання  у громадських вбиральнях у парках.

9. Покіс трави газонокосарками в парку «Перемога», на пішохідному бульварі вул. Короленко , прополювання  клумб у парках, вивезення  рослинних залишків.

10. Очищення  берегової зони озера у парку "Перемога".

11. Роботи в теплиці:  прополювання  рослин, висаджування  багаторічних у горшки.

Ремонтно-будівельна дільниця

1. Асфальтування дорожнього покриття внутрішньо будинкового проїзду по вул. Броварської сотні 16. Задіяно (6 дорожніх робочих).

2. Ремонт дорожнього покриття пневмо-струменевим методом по вул. Київській, по вул. Янченка Дмитра(задіяно 2 робітника).

3. Фарбування архітектурних казкових героїв у парку "Перемога"(3 маляра).

4. Ремонт   покрівлі  на танцювальному майданчику  у парку  "Перемога"(4 робітника).

5. Ремонт бетонних блоків під лавки на танц. майданчику (3 робітника).

6. Ремонт автотранспорту (зварювальні роботи ЗІЛ).