Карта сайту

Під пильним контролем

У Броварах тривають активні роботи з благоустрою міста. Темпи і якість зробленого особисто інспектує міський голова Ігор Сапожко, який постійно відвідує об’єкти, де проводяться ремонти. Зокрема, минулого тижня було перевірено, як проходять роботи по асфальтуванню на Торгмаші, де розпочато оновлення дорожнього покриття внутрішньо будинкового проїзду по вулиці Олімпійська, 9 та 9-А. Ремонтні роботи проводить КП "Бровари- Благоустрій". Буде охоплено також і сусідні прибудинкові території за адресами Олімпійська 6-А, 7 та 10-А.

Міський голова та представники УБЖКГІТ також проінспектували хід проведення капітального ремонту прибудинкової території по бульвару Незалежності, 19-А. До обговорення питань по облаштуванню території будинку активно долучились місцеві мешканці, які запропонували зробити мініпарковку, розширити проїзну частину та огородити дитячий майданчик. Ще одну автомобільну стоянку облаштують за будинком на місці незаконно встановлених погребів.
Особливу увагу міський голова приділив роботам з укріплення даху у школі №7. Наразі тут розпочався наступний етап ремонтних робіт. Підрядники розпочали з корпусу молодшої ланки і обіцяють закінчити всі роботи до початку нового навчального року.

 

image

 

image

 

image