Свято дитячого футболу: «Кубок юного чемпіона» в Броварах

19 липня на новому стадіоні МФК «Бровари» в парку «Перемога», відбувся перший в історії спортивної арени дитячий футбольний турнір «Кубок юного чемпіона» (Бровари – 2020) серед юних футболістів 2013 року народження.

Вісім футбольних команд виявили бажання посперечатися за перемогу. Вони були розділені на дві групи:

Група А: МФК «Бровари», «Асканія-Флора» (Калинівка, виступали поза конкурсом), «Тайгерс» (Бровари) і «Київ»;

Група Б: «Лівобережжя» (Київ), «Чайка» (Вишгород), «Фаворит» (Бориспіль) і «Ред Драгонс» (Бровари).

Турнір був організований МФК «Бровари» при підтримці Броварської міської ради, особисто міського голови Ігоря Сапожка та відділу фізичної культури і спорту.

Матчі проводилися на двох ігрових майданчиках. Поле з цією метою було розділено на дві ігрові зони, де одночасно проводилися поєдинки між командами. За діями юних гравців уважно спостерігали футбольні арбітри Сергій Єщенко та Антон Войтанік. Усі матчі пройшли в гострій і безкомпромісній боротьбі, де перемогу здобував сильніший.

У півфіналах зустрілися МФК «Бровари» і бориспільський «Фаворит», а також «Ред Драгонс» і «Київ». Гостра боротьба точилася на кожному клаптику футбольного поля. У результаті МФК «Бровари» виграє з рахунком 3:1 і виходить до фіналу. Броварський «Ред Драгонс» також має відчутну перевагу над командою «Київ» і здобуває цілком заслужену перемогу – 6:0.

Так, у боротьбі за почесний трофей відбулося броварське «дербі». Не відомо, хто більше переживав, спостерігаючи за ходом футбольного матчу, - футболісти, тренери чи батьки. У підсумку з рахунком 3:0 перемогу здобуває ФК «Ред Драгонс» і стає переможцем «Кубку юного чемпіона». Третє місце в активі у ФК «Фаворит» (Бориспіль), який у «втішному» фіналі був сильнішим за ФК «Київ» – 3:0.

Перед урочистою церемонією нагородженні відбувся конкурс снайперів, коли кращі бомбардири команд-учасниць змагалися у влучності. Переможцем став Андрій Любарець (ФК «Фаворит»).

Приз глядацьких симпатій отримав Діма Воробйов (ФК «Чайка»). Кращий воротар Даня Мельник (ФК «Фаворит»).

Привітати учасників турніру та його гостей завітали поважні гості – Броварський міський голова Ігор Сапожко та депутат міської ради Вікторія Коваленко. Під час церемонії нагородження Ігор Сапожко виступив із невеликою промовою, в якій привітав юних футболістів із вдалими виступами та побажав подальших успіхів.

Того дня без нагород не залишився жоден юний футболіст. Їх вручали почесні гості та організатори. Але головне – це той заряд позитиву та настрій, який отримали всі присутні.