Культурний простір: Духовна рада міста поновлює свою роботу після карантину

22 липня відбулося засідання Духовної ради, до якої входять представники релігійних громад нашого міста. На зустріч, після 4-місячної перерви у зв'язку з карантином, були запрошені керівники та спеціалісти управління освіти і науки, відділу сім'ї та молоді та відділу культури. Провів засідання голова громадського об'єднання "Духовність" отець Іван Бобик, який запропонував присутнім для обговорення кілька питань.

Проведення Молитовних зустрічей вирішено відтермінувати на кінець літа та розпочати підготовку до онлайн-конференції "Виховання дитини на основі духовних цінностей", яку заплановано провести у вересні. Також обговорювали питання розміщення соціальної реклами в місті. Не оминули увагою й питання викладання курсу з Християнської етики в закладах освіти міста. З цього приводу очільниця управління освіти і науки Оксана Мельник розповіла про роботу, проведену в закладах загальної середньої освіти з вчителями та батьками. За попередніми результатами опитування пропозиція ГО "Духовність" відгукнулась усім закладам, і вже з вересня за письмової згоди батьків у деяких класах початкової ланки буде введено викладання курсу "Християнська етика в українській культурі" за рахунок годин варіативної складової навчального процесу або гурткової роботи. Звичайно залишається й декілька відкритих питань, які потребують доопрацювання, якто забезпечення підручниками чи налагодження співпраці з представниками "Духовності" задля фахових консультацій з питань викладання предмету.