Впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року № 2409/5 "Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" Визначено період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру з 00.00  05 серпня 2020 року до 23.59  16 серпня 2020 року, а також встановлено, що: у період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, не здійснюється.

Таким чином для недопущення порушення державними реєстраторами вимог чинного законодавства та вищезазначеного Наказу, останній день подачі документів для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань буде 31.07.2020 року.