Карта сайту

Увага! Внесено зміни стосовно продовження адресної грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб під час карантину!

Доводимо до відома одержувачів адресної грошової допомоги, що раніше автоматичне продовження адресної грошової допомоги на шестимісячний термін, яке було здійснено згідно постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 р. № 266 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» обмежено постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 р. № 491 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» на період карантину та на один місяць після його скасування. Віднині п. 5 та п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2015 р. № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» викладено в такій редакції:

  1. У разі коли закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, виплата грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до уповноваженого органу.

  2. Положення абзацу першого пункту 7 щодо припинення виплати грошової допомоги в разі не працевлаштування особи не застосовуються у період карантину та протягом одного місяця після його скасування.