Карта сайту

ДРУЖНЯ ДОПОМОГА З КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 у світі триває вже півроку, і поки що до завершення кризи ще далеко, заявляють у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ).

24 березня ц.р. Президент України Володимир Зеленський обговорив з Послом КНР в Україні Фань Сяньжуном питання двосторонньої взаємодії у боротьбі з COVID-19 та звернувся з проханням до Уряду Китаю виділити Україні додаткову допомогу у вигляді тест-систем, медичного обладнання та лікарських засобів для лікування коронавірусної хвороби.

До формування вантажу в Китаї долучилися 39 державних і приватних організацій, міністерств, відомств, компаній і асоціацій. Координацію роботи зі збирання, транспортування і отримання вантажу здійснювали дипломати МЗС і посольства України в КНР, за сприяння міністерства охорони здоров'я та держпідприємства «Укрвакцина».

https://china.mfa.gov.ua/news/povitryanij-mist-ukrayina-kitaj-16042020

Гуманітарний рейс доставив 13 тонн допомоги китайських доброчинців, яка розподілена серед 39 реципієнтів в Україні, серед яких і наше місто.

Під час брифінгу в аеропорту «Бориспіль», за повідомленням агенції «Інтерфакс-Україна» посол Китаю в Україні Фань Сяньжун зазначив: «Ми хочемо, щоб український народ якомога раніше здобув остаточну перемогу над цим новим коронавірусом».

https://china.mfa.gov.ua/news/litak-zsu-z-gumanitarnim-vantazhem-pribuv-v-ukrayinu

Так сьогодні на адресу Броварської міської ради надійшла гуманітарна допомога у вигляді 38000 одноразових масок від Народного Правління міста Хеньян провінції Хунань КНР, порідненого міста Броварів із 1995 року.

В подальшому ці вироби будуть використані для забезпечення індивідуального захисту населення міста Бровари при коронавірусній хворобі COVID-19.

Щиро вдячні нашим китайським партнерам за надану допомогу та підтримку зусиль України у приборканні коронавірусної інфекції. Разом ми - сила у подоланні будь-якої хвороби!

 

 image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image