Засідання Ради керівників підприємств

30 липня на базі ТОВ «Пері Україна» відбулося чергове засідання Ради керівників підприємств міста Бровари під головуванням міського голови Ігоря Сапожка.

На початку зустрічі директор ТОВ «Пері Україна» Олег Горелов ознайомив членів Ради директорів з діяльністю підприємства та поділився перспективними планами на майбутнє. Поступово виходячи з певних економічних негараздів, спричинених карантинними обмеженнями, підприємство впевнено нарощує обсяги виробництва та повертається на докарантинні позиції.

Міський голова Ігор Сапожко коротко ознайомив керівників підприємств з загальною ситуацією у місті та проінформував про основні етапи боротьби за існування Броварського району з центром у місті Бровари.

У продовження засідання директор Броварського міськрайонного центру зайнятості проаналізував стан основних показників зайнятості населення в Україні, на Київщині та в Броварах, подякував за співпрацю та запросив до подальшого взаємовигідного співробітництва керівників потужних міських підприємств.