Засідання оперативного штабу

7 серпня під головуванням радника міського голови Григорія Голубовського відбулося чергове засідання оперативного міського штабу з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення м.Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

На засідання було запрошено голів ОСББ, ТОВ «Житло Уют Сервіс», ЖЕС ПАТ «БЗБК», ЖКГ ТОВ «БЗБК», ДП «Житло», представників КП «Броваритепловодоенергія», Броварського відділення АТ «Київоблгаз», Броварського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго», а також головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці в Київській області Валерія Смолянця.

Штабом розглянуто питання підготовки об’єктів виробників теплової енергії та житлових будинків ЖБК, ОСББ до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, а також стан розрахунків за спожиті енергоносії. В цілому роботи по місту проводяться в плановому режимі, особливих проблем немає.

Начальник штабу – радник міського голови Григорій Голубовський наголосив на необхідності пришвидшити процес оформлення дозвільних документів, зокрема, актів готовності будинків до роботи в осінньо-зимовий період та не затягувати даний процес у часі.