Карта сайту

Фахівцями центрів обслуговування платників Броварського управління ГУ ДПС у Київській області протягом січня-липня поточного року надано відвідувачам понад 12 тисяч безоплатних адміністративних послуг

Так, за липень ц.р. платникам надано 2082 адміністративні послуги, що на 18% перевищує кількість наданих послуг в червні ц.р.

Зокрема, за липень 2020 року видано 604 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, надано 175 витяги з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію платниками єдиного податку 206 суб’єктів господарювання.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПів в липні ц.р. зареєстрували 129 книг обліку розрахункових операцій та 84 реєстратори розрахункових операцій. Протягом минулого місяця надано запитувачам 144 довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на податкові органи.

Нагадуємо, перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Інформацію з питань режиму роботи ЦОПів Броварського управління та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04594)7-20-90.

Звертаємо увагу платників податків, що при відвідуванні Центрів обслуговування платників Броварського управління розташованих  в м. Бровари та м. Славутич необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та надавати перевагу отриманню послуг в онлайн – режимі використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.