Нарада керівників закладів освіти

12 серпня у залі засідань Броварської міської ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти міста.

У нараді взяли участь міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник управління освіти і науки Оксана Мельник.  На порядок  денний винесені  питання   підготовки  закладів освіти до нового навчального року вумовах адаптивного карантину,  забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних умов та проведення профілактичних заходів для попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом COVID -19.

У своєму виступі Ігор Сапожко зосередив увагу учасників наради на вимогах  до роботи закладів в умовах пандемії - правилах дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо.  Міський голова зазначив, що головне завдання і влади, і педагогічних колективів – забезпечити учням ефективний навчальний процес з неухильним дотриманням усіх санітарних норм.

Очільниця управління освіти і науки Оксана Мельник окреслила головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організації нового навчального року.

Актуальними для обговорення стали питання щодо правил роботи закладів у новому навчальному році, використання дистанційних технологій навчання тощо. Акцентувалася увага на необхідності координації освітнього процесу директорами та заступниками директорів шкіл щодо форм і способів викладання навчального матеріалу, обсягу завдань для учнів. Учасники наради обговорювали  питання організації у закладах освіти ефективної самоосвітньої та методичної роботи  щодо  використання сучасних інформаційних технологій.

За результатами наради керівники закладів отримали ряд доручень та завдань, а також методичні рекомендації до подальшої роботи.

Окрім того міський голова дав доручення відповідним службам до кінця тижня провести огляди щодо  готовності  закладів до нового навчального року.