Прапор Броварів: подорож Україною

20 липня у місті Ужгород стартував 4-й Всеукраїнський мотопробіг «За єдину Україну». Протягом 14 днів понад сто учасників пробігу під прапорами своїх міст, сіл та селищ проїхали територією України, пропагандуючи єдність мотоспільноти та єдність нашої держави. Закінчився грандіозний мотомарш у м.Запоріжжя.

Серед учасників мотопробігу «За єдину Україну», протяжність якого – понад 7 тис. км, були й представники Броварів та Броварського району. Вони провезли прапор нашого міста через усю державу та 12 серпня урочисто повернули символ Броварів до рідного міста.

Від імені громади міста прийняв прапор, який побував у 52 містах України, міський голова Ігор Сапожко. Він подякував учасникам пробігу за патріотизм, чітку громадянську позицію та любов до рідного краю.

Прапор Броварів, переданий учасниками мотопробігу «За єдину Україну» займе почесне місце у міському краєзнавчому музеї.