Карта сайту

Розпочато перевірки готовності закладів освіти до нового навчального року

18 серпня комісією на чолі із заступником голови Броварської міської ради Ларисою Виноградовою розпочато остаточну перевірку закладів освіти міста Бровари  з метою встановлення стану їх готовності до роботи у 2020-2021 навчальному році.

 

До складу комісії входять представники управління освіти і науки Броварської міської ради,  фахівці Броварського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України», начальник відділу охорони здоров’я Броварської міської ради, голова Броварської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, спеціалісти відділу з надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради.

 

Під час оглядів перевіряють стан проведення поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, перевіряється нормативно-правове, кадрове, матеріально-технічне забезпечення діяльності закладів, створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я учнівського та  педагогічного колективів, стан підготовки навчальних кабінетів, спортивних залів, їдалень, бібліотек, дотримання санітарних вимог та пожежної безпеки.

 

Особлива увага звертається на дотримання протиепідемічних заходів у закладах  освіти в період карантину.

 

У перший день роботи було здійснено виїзди до Броварської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського,  Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3,  Броварської гімназії  ім. С.І. Олійника, Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 та Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія».

 

Комісія встановила, що для забезпечення своєчасного початку 2020/2021 навчального року в закладах освіти створюють безпечні умови для навчання. Школи готові до роботи в умовах адаптивного карантину.Будуть відкриті декілька входів до будівель, наявні розмітки для організованого руху коридорами, виокремлені зони переміщення для різних вікових категорій учнів, у школах обладнані місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок.  Заклади забезпечені необхідними дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту.

 

За результатами комісійних обстежень готовність навчального закладу до початку нового навчального року засвідчується Актом готовності закладу освіти до нового навчального року, який підписують всі члени комісії. Перевірки закладів освіти міста продовжуються.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image