Адміністративні послуги міської ради

Призначення допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення, сектор прийому громадян, вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105  тел. 4-61-73

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: заява; паспорт; копія рішення про встановлення опіки чи піклування; копія свідоцтва про народження дитини; довідка з місця проживання заявника про склад сім'ї (для дітей, над якими встановлено опіку чи піклування і є вихованцями дитячих навчальних закладів, що фінансуються не за рахунок бюджетних коштів, - видана органом реєстрації довідка, у якій зазначаються статус дитячого навчального закладу і за які кошти він фінансується, а також підтверджується факт перебування в ньому дітей); довідка про місячні розміри аліментів і пенсії, що одержує опікун за попередні шість місяців, які передують місяцю звернення; якщо опікун чи піклувальник проживає за місцем проживання дитини, подається довідка, видана органом праці та соцзахисту населення за місцем реєстрації опікуна про те, що він не перебуває на обліку і не одержує зазначеної допомоги; дов. з банку про відкриття рахунку; копія ідент. коду.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду:  отримання та реєстрація документів , оформлення справи, перевірка справи зав. сектором, передача справи по реєстру у відділ прийняття рішень, у відділ виплатних документів.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначен ня  (непризначення) допомоги у інформатора сектору.

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Закон України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»; Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року №1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.