Адміністративні послуги міської ради

Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення, сектор прийому громадян, вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105  тел. 4-61-73

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: заява; паспорт; довідку про склад сім'ї; декларацію про доходи та майно (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї); довідку про наявність та розмір земельної частки (паю); дов. з банку про відкриття рахунку; копія ідент. коду.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду: отримання та реєстрація документів, оформлення справи, перевірка справи зав. сектором, передача справи по реєстру  до підрозділу соціальних інспекторів, у відділ прийняття рішень, у відділ формування виплатних документів.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначен ня  (непризначення) допомоги у інформатора сектору.

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;  Постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року №250 « Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.