У Броварах відбувся чемпіонат Київщини з шахів серед дітей

4 – 6 вересня, у МКЦ «Прометей» відбувся чемпіонат Київщини з шахів серед дітей. У змаганнях взяли участь шахісти від 8 та до 10 років. Організаторами турніру стали відділ фізичної культури та спорту Броварської міської ради і Федерація шахів м. Бровари. За перемогу змагалися шахісти з Бучі, Обухова, Ірпеня, Білої Церкви, Баришівки та Березані. Загальна кількість учасників – 38.

Місто Бровари представили чемпіони та призери чемпіонатів міста та переможці представницьких турнірів і змагань. Переможці будуть відстоювати честь Київщини на Чемпіонаті України, який відбудеться в Миколаївській області.

Шинкар Дарина (Обухів) відзначила перемогу в категорії дівчат віком до 8 років. На другому місці Гладенюк Єлизавета (Обухів). Денис Дарина з Броварів здобула бронзову медаль. Серед хлопців Марич Назар (Буча) посідає 1 місце, срібло у Левченко Кирила (Буча), а на 3 місці – Дроб’язко Лев з Обухова.

У категорії до 10 років серед дівчат перемогу святкувала Булбачинська Анна, а на 2 місці Василенко Надія (шахістки з Ірпеня). Дівчата набрали однакову кількість балів і всі додаткові показники теж були рівні. Довелося зіграти додаткову партію швидких шахів. На третьому місці була броварчанка Гончаренко Анастасія. Серед хлопців перемогу відзначив Нечитайло Микита з Ірпеня. Срібло отримав Корчинський Микола з Обухова, а «бронза» у Дишлука Федора з Білої Церкви.