Під головуванням Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради

У ході засідання розглянуто 13 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста, з них одне питання – про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, було знято з розгляду та перенесено на наступне засідання.
На засіданні виконкому було заслухано інформацію начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради щодо захворюваності на COVID-19 та прийнято рішення про посилення протиепідемічних заходів на території міста Бровари. Цим рішенням заборонено проведення масових заходів до Дня міста, у тому числі концертів, дискотек, заборонена робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) та робота виїзної торгівлі і атракціонів.
Начальнику відділу культури Броварської міської ради доручено скорегувати заплановані заходи щодо святкування Дня міста з урахуванням виконання вимог пункту 2 протоколу №30 позачергового засідання комісії виконавчого комітету Броварської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.09.2020 та провести їх виключно в онлайн-режимі.