Роз'яснення щодо трактування рішення виконавчого комітету № 688 від 15 вересня 2020 року

На чисельні запити закладів громадського харчування міста щодо трактування рішення виконавчого комітету № 688 від 15 вересня 2020 року «Про посилення протиепідемічних заходів на території, міста Бровари при поширенні гострої распіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом» пояснюю наступне:

- п. 1 рішення стосується запланованих заходів святкування Дня міста Бровари 19 і 20 вересня 2020 року на територіях парків, скверів та зон відпочинку міста Бровари;

- вся інша комерційна та культурно-освітня діяльність закладів міста проводиться у відповідності до п.2.2 протоколу № 26 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року та п.2 протоколу № 30 позачергового засідання комісії виконавчого комітету броварської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 вересня 2020 року.