Вітання з Днем рятівника України

17 вересня на території Броварського підрозділу ДСНС відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника України. Привітали особовий склад броварських рятувальників представники міської влади, обласної та районної адміністрацій.

На честь свята за високий професіоналізм та відданість справі найкращі службовці відзначені Подяками Броварського міського голови з цінними подарунками. Від імені Броварської міської ради, її виконавчого комітету та Броварського міського голови, особовий склад привітав радник міського голови Григорій Голубовський:

«Окрім стихійних лих та пожеж, що активізуються сьогодні по всьому світу, сьогодення дає нам новий виклик – боротьбу з коронавірусом. І в цій боротьбі ви разом з нами щоденно берете активну участь: проводите дезінфекцію, допомагаєте мешканцям. Щиро дякую вам за службу людям. Хочу побажати вам миру й благополуччя, нехай ваші сім’ї завжди чекають вас, а ви завжди до них повертаєтесь живими і здоровими. Нехай Бог дарує вам витримки, сили й терпіння, та береже вас від всіх негараздів.»