Карта сайту

Робоча зустріч з інвесторами довгобуду на Петлюри, 21-Б

18 вересня відбулася чергова зустріч міського голови Ігоря Сапожка з інвесторами та генеральним директором БК «Атлант» Вадимом Каганом на будівельному майданчику довгобуду по вул.Симона Петлюри, 21-Б.

Оскільки добудова сумнозвісного довгобуду йде швидкими темпами, наразі вирішуються поточні робочі питання та узгоджуються деякі незначні деталі. Цього разу приводом для зустрічі стало вирішення питання щодо доплат у деяких інвесторів за додаткову площу. Після фінальних замірів квартир фахівцями БТІ, виявилося, що деякі квартири на декілька квадратних метрів більше від попередньо заявленої у договорах площі. Вадим Каган роз’яснив свою позицію:

«Якщо додаткова площа становить до 1,0-1,5 метри ви нічого не будете доплачувати. Але якщо більша, ми дамо вам пільгову вартість, до 15 тис.грн. за м кв, не більше. Ця ціна стосується лише тих «додаткових» метрів, що виявились у результаті фінального заміру».

В ході зустрічі Вадим Каган також повідомив, що дві секції будинку вже готові, третя – на завершальній стадії, за два тижні почнуть асфальтування прибудинкової території. Передати будинок замовнику, тобто управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту БМР, планують до середини жовтня. Як і планувалося, у другій половині жовтня інвестори, які чекали своє омріяне житло понад 15 років, отримають ордери на квартири.

 

image

 

 

image

 

image

 

image

 

image