Нагородження з нагоди Дня міста Бровари

17 вересня, до 390-ої річниці з дня заснування міста Бровари, відбулась церемонія нагородження представників різних галузей.

За вагомий особистий внесок у розвиток міста, багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та професіоналізм міський голова Ігор Сапожко вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Броварської міської ради, Подяки міського голови та подарунки фахівцям комунальної сфери, працівникам медичної галузі та органів місцевого самоврядування.

Вітаючи присутніх, міський голова подякував за спільну працю, спрямовану на благо і розвиток Броварів. «Цей рік через пандемію був непростий для всіх нас. Проте ми ні на хвилину не зупиняли роботи, які покращують наше місто, роблять життя броварчан комфортнішим і зручнішим. Всі разом! І кожен - на своєму місці!» - підкреслив Ігор Сапожко.