Вітання міського голови Ігоря Сапожка з Днем міста

Дорогі броварчани!

Від імені Броварської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто сердечно вітаю з Днем міста! Наші славні Бровари відзначають свою 390-у річницю!

Бровари займають особливе місце у серцях тих, хто тут народився, і тих, чия батьківська земля в іншому куточку світу, але сьогодення нерозривно пов’язане з містом, і тих, хто тут колись працював чи навчався, приїздив у гості чи бував проїздом. Броварська земля пам’ятає багато цікавих, емоційних, радісних і сумних моментів, вона ввібрала у себе неповторну енергетику всіх тих людей, які жили тут раніше та які живуть зараз. Ми з вами разом творимо сучасну історію нашого міста, примножуємо його добробут і культурну спадщину. Усі досягнення, здобутки, надбання Броварів — це результат щоденної праці, знань і талантів його жителів — щирих, добрих і чуйних людей, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє, які вболівають один за одного та допомагають у скрутні хвилини.

То ж нехай Бровари зростають і процвітають, а броварчани будують своє щасливе, комфортне та сучасне місто, для життя, роботи, відпочинку та розвитку.

Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.

Зичу всім броварчанам міцного здоров’я, тепла, щастя та благополуччя. Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Нехай День міста буде радісним та світлим!
З Днем народження, Бровари! З Днем міста, броварчани!

Міський голова Ігор Сапожко