Карта сайту

Культурний простір: Святкування Дня міста

Святкування 390-ї річниці Дня міста відбувалось у новому форматі – ОНЛАЙН! 

З нагоди відзначення 390-річниці дня міста Бровари відділ культури Броварської міської ради підготував надзвичайно цікавий, сучасний та масштабний проект «Хобі броварчан», який 19 вересня транслювався у прямому ефірі.
Не обійшлося і без сюрпризу для мешканців міста, яким став Live концерт співачки Jerry Heil, що проходив на одному із дахів броварських будівель та цікаве інтерв'ю, в якому ведучі дізнавались про хобі Яни (Jerry Heil).
До святкового ефіру долучились творчі колективи та виконавці міста, які привітали всіх музичними та хореографічними вітаннями у святковому онлайн концерті.

В рамках святкування Дня міста вперше відбулась Всеукраїнська виставка ляльок-мотанок «Наша лялька» за організації Культурно-інноваційної платформи «ТепЛиця». Близько 40 майстринь надіслало 62 унікальні ляльки-мотанки для участі у фестивалі. Кожна лялька містить qr-код, завдяки якому може сама розповісти про себе. Виставку можна побачити у Культурно-просвітницькому центрі «СвітЛиця» за адресою Я.Мудрого, 1 до 26 вересня 2020.
Протягом 4 годин у парку ім.. Т.Г.Шевченка проходив квест, де учасникам необхідно було самостійно відшукати підказки, виконати завдання та, склавши слово пароль завітати на виставку ляльок-мотанок. Після проходження інтерактивної вікторини кожен учасник квесту взяв участь у безпрограшній лотереї, де розіграли браслети та набори для творчості.

Броварський міський клуб презентував новий масштабний проект «Коло друзів», який буде розвиватись у 5 напрямках:
-хореографічний
-музичний
-літературний
-декоративно-ужиткове мистецтво
-здоровий спосіб життя.
Навколо цих 5 напрямків міський клуб планує згуртувати небайдужих, творчих та активних броварчан задля побудови культурного простору Броварів, розвитку мистецтва, проведення різноманітних заходів та обміну досвідом.

У Броварському краєзнавчому музеї представлено виставку художніх робіт «Світ на палітрі. Акварель» броварчанина Володимира Бездробного. Виставка відкрита до 1 листопада, вхід вільний.

У Броварській міській бібліотеці відбулось багато цікавих літературно-поетичних читань «Я люблю своє місто». До них долучились: Олександр Чернишов, Галина Барабаш, Людмила Баннікова, Василь Вождаенко та ін..
Броварська міська бібліотека для дітей підготувала для перегляду відео-добірку «Цікаві факти про місто Бровари», а також «Улюблені місця нашого міста».

Броварська міська дитяча школа мистецтв провела виставку художніх робіт «Зі святом, рідне місто». Всі бажаючі можуть знайти в роботах вихованців їх улюблені місця в нашому місті: парк культури та відпочинку «Перемога», парк ім.Т.Г.Шевченка, стела на в’їзді до міста та краєвиди з дахів новобудов.

Культурно-інноваційна платформа «ТепЛиця» презентувала мотиваційні зустрічі он-лайн на тему «Хобі чи бізнес?». Учасниками зйомок стали броварчани, які перетворили своє захоплення на власну справу, а саме: Елеонора Лінке, Марина Костира, Валерія Бреус та Святослав Герус.

У приміщенні Міського культурного центру розташувалась виставка «МАЙСТЕРНЯ», що представляє роботи майстрів та майстринь нашого міста. Кожен з них взяв участь у зйомках тематичних роликів проекту «Хобі броварчан».
Незважаючи на новий формат, святкування відбулось масштабно і залишається доступним для перегляду всім бажаючим:

https://www.facebook.com/childrenslibrarybrovary/


https://www.facebook.com/brovarybiblioteka/


https://www.facebook.com/brovmuzeum.1981/


https://www.facebook.com/klubbrovary/


https://www.facebook.com/svitlytsiabro/


https://www.facebook.com/teplytsiabro/


https://www.facebook.com/bromuzschool/


https://www.facebook.com/Brovarskashkolamysteztv/

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image