Під головуванням Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради

У ході засідання розглянуто 27 питань порядку денного, з них 18 питань стосувались захисту прав дітей.
Зокрема на засіданні виконкому були розглянуті та прийняті рішення про надання субсидій на оплату за житлово-комунальні послуги, про видачу ордерів на житлові приміщення, а також три рішення про розгляд електронних петицій- встановлення дитячого майданчика за адресою вул. Білодубравна, 4; встановлення світлофору та пішохідного переходу по вул. Москаленка (біля ТЦ "Атлант"; запровадження програми по вивозу листя і гілок. Усі прийняті рішення виконкому будуть опубліковані на сайті Броварської міської ради у розділі «Рішення виконкому» (меню «Документи») у встановлений чинним законодавством термін.