Чемпіонат Київської області з лижоролерів та кросу

10 жовтня у Броварах відбулися традиційні змагання лижників — відкритий Чемпіонат Київської області з лижоролерів та кросу. На змагання зібралися команди Київщини з міста Біла Церква, Рокитнянського, Тетіївського, Києво-Святошинського районів, та гості з міст Київ, Чернігів та Конотоп.

Загалом на старт вийшли понад 150 юних спортсменів-лижників.

Другий рік поспіль загальнокомандну перемогу виборола команда Рокитнянського району. Господарі змагань — команда міста Бровари посіла другу сходинку. А замкнула трійку призерів збірна команда міста Біла Церква.

Усі чемпіони та призери відкритого чемпіонату Київської області з лижоролерів серед юнаків та дівчат отримали дипломи та медалі Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Представник кожної команди отримав подарунки від відділення НОК України в Київської області.