Карта сайту

В Броварському лісництві відбувся Еко-трейл «Барви осені 2020»

11 жовтня на території Броварського лісництва Дарницького лісового господарства вже вдруге відбувся легкоатлетичний забіг еко-трейл «Барви осені 2020». Захід організований спільнотою «Біг у Броварах» при підтримці відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та Броварського лісництва Дарницького лісового господарства.

Близько 350 учасників із різних куточків України зібралися на території лісництва, щоб позмагатися на дистанціях 5.5, 12 та 21 кілометр. На еко-трейл завітали гості із США, Китаю та Литви.

Першими вирушили на дистанцію бігуни на 21 км. Переможцями в абсолютній (не залежно від віку) віковій категорії стали: Ігор Панченко із Харкова (1:21:09) та броварчанка Катерина Глиняна (1:41:20).

Потім стартували чоловіки та жінки, які обрали для себе 12-ти кілометрову дистанцію. Тут абсолютними переможцями стали: Влад Мочоний із Чернігова (47:54) та Ольга Невкапса (Київ), яка фінішувала з часом 53:30с.

На самій короткій дистанції довжиною в 5.5 км не було рівних господарям змагань: Ігорю Рубаненку (20:44) та Людмилі Статкевич (23:40).

Перед стартами розминку для учасників проводила Яна Сидоренко. Разом із бігунами та гостями свята спорту весь час були ведучі Тетяна Зварич і Дар’я Демешок, та головний натхненник і організатор Андрій Фатєєв.

Найбільш численною командою стали господарі – організатори «Біг в Броварах» (15 учасників), «Біговий Чернігів» (12 учасників) та «Адідас Київ» (10 учасників).