Сформовано новий склад Броварської міської ТВК

16 листопада Центральна виборча комісія сформувала новий склад Броварської міської територіальної виборчої комісії Броварського району Київської області.

Рішення прийняте у зв'язку з тим, що рішенням суду достроково припинено повноваження всього складу Броварської міської ТВК та зобов’язано новий склад цієї виборчої комісії провести повторні вибори депутатів Броварської міської ради та Броварського міського голови.

Новий склад Броварської міської ТВК сформовано у кількості 18 осіб, на основі відповідних подань місцевих організацій політичних партій.

Броварську міську ТВК, після сформування нового складу, зобов'язано невідкладно привести свою діяльність та рішення у відповідність із вимогами виборчого законодавства України з урахуванням рішень судів, що набрали законної сили, зокрема, щодо проведення повторних виборів депутатів Броварської міської ради та Броварського міського голови.

З Постановою про новий склад Броварської міської територіальної виборчої комісії Броварського району Київської області можна ознайомитись тут