20 листопада 2020 року буде проводитись перевірка системи оповіщення населення із включенням електросирен

До уваги мешканців та гостей міста Бровари! 20 листопада 2020 року з 13:00 до 15:00 відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2020 рік у місті Бровари буде проводитись перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен.

Під час проведення перевірки просимо зберігати спокій та займатися повсякденними справами - вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області вважає за доцільне ще раз нагадати громадянам про порядок дій при сигналі “УВАГА ВСІМ!”

Пам’ятка населенню щодо сигналу цивільного захисту “УВАГА ВСІМ!”

Дії за сигналом "Увага всім!"

В Єдиній державній системі цивільного захисту України оповіщення населення передбачає насамперед (у випадку будь-якого виду небезпеки) увімкнення електричних сирен, переривчастий звук яких означає єдиний сигнал «УВАГА ВСІМ!»

Порядок  оповіщення  населення  за  сигналом  «УВАГА  ВСІМ!»

Основним способом оповіщення населення про надзвичайну ситуацію є передача інформації з використанням державних мереж радіо та телевізійного мовлення.

Для привернення уваги населення, перед озвученням інформації, вмикаються сирени, виробничі гудки та інші сигнальні засоби, які означають сигнал «Увага всім!», після якого негайно приводяться в готовність радіотрансляційні вузли, радіомовні і телевізійні станції, вмикаються мережі зовнішньої звукофікації.

За сигналом «УВАГА ВСІМ!» населення зобов’язане увімкнути радіотрансляційні та телевізійні приймачі для прослуховування нагального повідомлення.

Тексти повідомлень передаються протягом 5 хвилин державною мовою а також мовою, якою користується більшість населення в регіоні.

СПОСОБИ  ДОВЕДЕННЯ  СИГНАЛІВ

Почувши звуки електросирен, виробничих гудків, інших сигнальних засобів, кожний громадянин зобов’язаний:

• Увімкнути радіоприймач, телевізор.
  • Уважно прослухати звернення до населення, яке пролунає після відключення сирен, гудків тощо.
  • Продумати і виконати усі рекомендації, що пропонуються.
  • Винайти можливість сповістити про отриману інформацію сусідів чи знайомих, а при необхідності надати їм допомогу.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров'я та майно