Карта сайту

Звернення міського голови Ігоря Сапожка з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні броварчани!21 листопада разом з усією країною ми відзначаємо День Гідності та Свободи. У цей день віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.


Революція Гідності змінила українців назавжди, адже ми продемонстрували світові свою силу і волю, ми зрозуміли, що лише від нас залежить те, якою буде Україна.


У цей знаменний день дякуємо всім захисникам українського народу, які рішуче відстоювали наше право жити у власній, вільній, могутній, квітучій країні. Світла пам’ять Героям Небесної Сотні, бійцям АТО, які загинули в боротьбі за правду, справедливість, за нашу свободу!


Попри перемогу Революції Гідності, боротьба за незалежну, самостійну, соборну Україну триває. Ми пишаємося героїзмом та самопожертвою наших земляків - воїнів АТО\ООС, які нині захищають наш суверенітет та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.


У День Гідності та Свободи від щирого серця бажаю усім броварчанам добра, злагоди, наснаги, добробуту, нових звершень в ім’я України та нашого рідного міста Бровари! Слава Україні! Честь і слава її Героям!

 З повагою
Броварський міський голова Ігор Сапожко