Карта сайту

Міжнародний День людей з інвалідністю

3 грудня -  Міжнародний День людей з інвалідністю. Його було засновано 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей із інвалідністю. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність забезпечення рівних прав людей з особливими потребами та їх участь у житті суспільства. 

 

У Броварському міському територіальному центрі соціального обслуговування отримують послуги 2756 броварчан. Серед них понад 300 мають інвалідність.  І всі вони потребують до себе підвищеної уваги.  Ліки, пільги на медичне обслуговування, пенсії і допомога, спеціально облаштований транспорт – це все потрібно людині з особливими потребами.

 

Сьогодні  територіальний центр соціального обслуговування надав допомогу у вигляді продуктових наборів 30-тьом своїм підопічним. Щоб уникнути  скупчення людей, отримувачі допомоги запрошувались до терцентру  по шість осіб, протягом робочого дня.

 

image

 

 

image

 

image

 

image