Вітання міського голови Ігоря Сапожка з Міжнародним днем волонтера

Шановні волонтери!

Від імені Броварської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з Міжнародним  днем волонтера!

День волонтера – це свято кожного, хто хоч раз, за покликом серця, допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують, вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, переселенців  і простягаєте руку всім, хто потребує допомоги, наповнюєте надією зневірені серця.

Сердечно дякую всім волонтерам за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свою країну і своє місто.

Щиро вітаю всіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить Україну сильнішою.

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, міцного здоров’я, будьте щасливі та наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Міський  голова

Ігор Сапожко