Вітання міського голови Ігоря Сапожка з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від імені Броварської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Служба у лавах Української армії - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян. Ви завжди на варті суверенітету і територіальної цілісності держави.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, у тому числі й броварчан - істинних патріотів своєї держави.

Щиро дякую всім військовослужбовцям Броварів, які служили чи служать у Збройних Силах, за сумлінне виконання конституційного обов'язку, відвагу і героїзм.

У цей день схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Зичу всім військовослужбовцям незламної волі у подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Нехай любов до своєї країни, славетні бойові подвиги наших дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння народу України.

Слава Україні!

Ігор Сапожко