У Храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбулась Божественна Літургія на честь Святителя Миколая

Усе життя Святого Миколая - це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Ми шануємо і величаємо Миколая Чудотворця як мудрого правителя, вгамівника спраглих, швидкого помічника усім, хто опинився в біді та скорботах.

Православна Церква молитовно святкує пам'ять святителя Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, Чудотворця - 19 грудня.

19 грудня у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці настоятель храму, протоієрей Михаїл Лесюк звершив Божественну Літургію та святковий молебень, після чого звернувся з пастирським словом до прихожан, розповів про сутність свята, подякував Броварській міській раді за надані солодкі подарунки для дітей та вручив їх присутнім у храмі діткам. Також діти отримали від отця Михаїла книжечки про Святого Миколая, а дорослі прихожани - освячені медові пряники.