Культурний простір: Броварські викладачі у Книзі рекордів України!

Людмила Рубінська – талановита художниця, викладач відділення образотворчого мистецтва Броварської міської дитячої школи мистецтв отримала Диплом учасника рекорду, який увійшов до Книги рекордів України у категорії “Мистецтво, масові заходи, вперше”. Її ім’я увійшло до “INSHE ART” каталогу за підсумками Першого Міжнародного онлайн-пленеру “Україна 2020”, який проводив МБФ “INSHE ZHITTIA”, та занесене до Книги рекордів України. ЇЇ роботи знаходяться в приватних і музейних колекціях України, Росії, Європи, США, Японії.

Людмила Іванівна Рубінська – переможець Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, виставок та АРТ фестивалів:
- Переможець Міжнародних конкурсів «Без кордонів» (2017 – ІІ місце, 2018 – І місце)
- Учасник міжнародного конкурсу «Конкурс без кордонів» за підтримки ЮНЕСКО
- Учасник Міжнародного художнього фестивалю «Барселона АРТ»
- Учасник міжнародної художньої виставки INSHEART-ПРОФЕСІОНАЛ, що проходила на Кіпрі в Муніципальній художній галереї міста Лімассол (серпень 2018)
- Учасник міжнародної художньої виставки ART-ПРОФЕСІОНАЛ, яка проходила у країнах: США, Кіпр, Угорщина, Австрія, Японія (квітень-червень 2017), Україна, США, Мексика, Німеччина, Австрія, Китай, Японія (листопад 2017 – лютий 2018), Україна, США, Мексика, Кіпр, Угорщина, Німеччина, Австрія (квітень-серпень 2018)
- Взяла участь у пленері «Палітра Болгарського відродження» (2017)
- Провела три персональні виставки у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» (2017, 2018)

Вітаємо Людмилу Іванівну! Бажаємо творчого натхнення і нових досягнень!