Капітальний ремонт приймального відділення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні

Продовжується оновлення приймальних відділень в опорних лікарнях, які визначені постановою Кабінету Міністрів України. Проекти з реконструкції та будівництва здійснюються в рамках національної програми «Велике будівництво». За постановою усі об’єкти мають відповідати уніфікованим єдиним стандартам та будуть забезпечені сучасним обладнанням.

Велике будівництво – це масштабний інфраструктурний проєкт, який реалізується Міністерством розвитку громад та територій України у співпраці з місцевою владою.

Як відбувається реконструкція приймального відділення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні сьогодні перевірили заступник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, секретар Броварської міської ради Петро Бабич, представники районної адміністрації та інші посадові особи.

Наразі посадовці впевнились, що приймальне відділення ББКЛ повністю оновлено, а жителі Броварів та Броварського району відтепер отримують медичні послуги в більш комфортних умовах. Площа приймального відділення після капітального ремонту значно збільшилась. Тут можна пройти обстеження, діагностику, отримати консультацію лікаря, а також пройти передопераційну підготовку. Облаштовано оглядову, ординаторську,  маніпуляційний кабінет, гігієнічні кімнати тощо. Проводиться капітальний ремонт операційних.

Як повідомив голова облдержадміністрації Василь Володін, на реалізацію проєкту за рахунок субвенції з державного бюджету виділено понад 7 млн грн.