Вітання Броварського міського голови Ігоря Сапожка з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі броварчани!

Від імені Броварської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто, сердечно вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Відходить у минуле ще один рік, що був сповнений сподівань і тривог, здобутків і випробувань. Різдвяна зірка знову сходить над землею, сповіщаючи про народження Божого Сина. Кожен з нас щоразу з нетерпінням очікує на ці чарівні свята, сподіваючись, що вони принесуть нам радість, додадуть життєвих сил та окрилять душу.

Новорічні та Різдвяні  свята – це завжди  незвідані кроки у день завтрашній, нові надії та сподівання.

То ж нехай тепло родинного вогнища зігріває ваші душі й серця. Нехай Новий рік і Святе Різдво увійдуть до кожної броварської домівки добрими, щедрими і веселими. У святкову пору, коли торжествують небо і земля, коли кожну українську оселю веселить багатоголосся різдвяних колядок, зичу вам, дорогі броварчани, міцного здоров'я, душевного спокою, добробуту і щастя.

Нехай наступний, 2021 рік, буде для кожного стабільним та успішним, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними гараздами.

З повагою

Міський голова                                                                                                             Ігор Сапожко