Вифлеємський Вогонь Миру у Броварах

5 січня делегація пластунів передала міському голові Ігорю Сапожку, а у його особі усій Броварській громаді, Вифлеємський вогонь.

Під час церемонії передачі пластуни виконали пісню Вифлеємського Вогню Миру та отримали солодкі подарунки від Броварської міської ради.

"Вифлеємський Вогонь Миру" — міжнародна щорічна скаутська акція святкування Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

У скаутському поясненні – вогник символізує тепло, мир та злагоду, а також душевний спокій, любов до людей і до світу.

Щороку пластуни доносять світло громадам міст, лікарням, церквам, школам, сиротинцям, державним установам, де кожен охочий може взяти вогонь миру до власного помешкання.