Нагородження учасників міського проєкту "ТОБІ, УКРАЇНО МОЯ..."

На початку листопада 2020 року стартував міський проєкт "ТОБІ, УКРАЇНО МОЯ...", у рамках якого передбачено видання збірки поетичних творів з кольоровими ілюстраціями, авторами яких є маленькі броварчани. 29 юних поетів надали свої вірші на участь у конкурсі, а дехто з них, навіть, декілька власних поезій.

У конкурсі взяли участь 28 юних поетів та 27 художників, наймолодшому з яких всього 7 років, а найстаршому - 16. Дехто з них, розповідаючи про себе і свої літературні пошуки, зазначив, що пише з раннього віку і має вже солідний творчий доробок. А для когось саме участь у проєкті стала дебютом у поетичному жанрі і спонукала спробувати свої сили.

Теми, які надихнули дітей на творчість різноманітні. Та їх спільною рисою є надзвичайне патріотичне піднесення, з яким вони пишуть про любов й повагу до сім'ї, країни, її народу і захисників, описують красу української землі, висловлюють сподівання про щасливе майбуття.

Наразі, до маленьких шедеврів підібрані ілюстрації з числа малюнків юних художників. Таким чином, до проєкту долучилися вихованці студій та гуртків образотворчого мистецтва позашкільних закладів освіти та закладів культури - Палацу творчості дітей та юнацтва, Дитячого естетико-натуралістичного центру "Камелія", Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання, Броварської міської дитячої школи мистецтв та студії "Кум-ква".

06 січня відбулось нагородження талановитих дітей та їх керівників.
Заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник відділу освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник та керівник відділу культури Броварської міської ради Катерина Мелікова вручили поетам Подяки відділу культури, примірники поетичної збірки та солодкі подарунки.