Карта сайту

Нагородження учасників міського проєкту "ТОБІ, УКРАЇНО МОЯ..."

На початку листопада 2020 року стартував міський проєкт "ТОБІ, УКРАЇНО МОЯ...", у рамках якого передбачено видання збірки поетичних творів з кольоровими ілюстраціями, авторами яких є маленькі броварчани. 29 юних поетів надали свої вірші на участь у конкурсі, а дехто з них, навіть, декілька власних поезій.

 

У конкурсі взяли участь 28 юних поетів та 27 художників, наймолодшому з яких всього 7 років, а найстаршому - 16. Дехто з них, розповідаючи про себе і свої літературні пошуки, зазначив, що пише з раннього віку і має вже солідний творчий доробок. А для когось саме участь у проєкті стала дебютом у поетичному жанрі і спонукала спробувати свої сили.


Теми, які надихнули дітей на творчість різноманітні. Та їх спільною рисою є надзвичайне патріотичне піднесення, з яким вони пишуть про любов й повагу до сім'ї, країни, її народу і захисників, описують красу української землі, висловлюють сподівання про щасливе майбуття.


Наразі, до маленьких шедеврів підібрані ілюстрації з числа малюнків юних художників. Таким чином, до проєкту долучилися вихованці студій та гуртків образотворчого мистецтва позашкільних закладів освіти та закладів культури - Палацу творчості дітей та юнацтва, Дитячого естетико-натуралістичного центру "Камелія", Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання, Броварської міської дитячої школи мистецтв та студії "Кум-ква".


06 січня відбулось нагородження талановитих дітей та їх керівників.
Заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник відділу освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник та керівник відділу культури Броварської міської ради Катерина Мелікова вручили поетам Подяки відділу культури, примірники поетичної збірки та солодкі подарунки.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image