Карта сайту

Перевірка робіт на об’єктах міста

Міський голова Ігор Сапожко проінспектував хід робіт на різних об’єктах Броварів. Разом із очільником міста у робочій поїздці взяли участь секретар Броварської міської ради Петро Бабич та начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Світлана Решетова.

 

Першим оглянули будівельний майданчик  культурно-інноваційної платформи «ТепЛиця», де активно тривають завершальні роботи та йде підготовка до відкриття. Оглянувши виконаний обсяг роботи, Ігор Сапожко поспілкувався з керівником закладу щодо стилістики оформлення  приміщень та оснащення їх необхідним обладнанням.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

Далі міський голова відвідав спортивну залу у ЗОШ №9 та переконався, що учні школи будуть займатися в оновленій, сучасній спортивній залі. Тут повністю завершено капітальний ремонт, обладнані роздягальні, душові та санвузли, встановлено спортивне обладнання: шведські стінки, баскетбольні щити, канати тощо.  В обробці підлоги, стелі й стін використані сучасні матеріали, в результаті чого зала стала світла й затишна. Ігор Сапожко зазначив, що нова зала є додатковим стимулом для занять фізкультурою. Вона буде універсальною, і тут можна бути займатися багатьма видами спорту та проводити спортивні змагання.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

У школі №6 було проінспектовано  хід завершальних робіт по реконструкції  частини приміщення, а саме - прибудови ліфтової шахти та встановлення власне самого підйомника. Наразі весь обсяг комплексних робіт виконано, фахівці мають провести експертизу і дати відповідний дозвіл на введення ліфта в експлуатацію. Враховуючи, що у закладі  розвинена інклюзивна освіта, новий ліфт дуже необхідний  дітям з обмеженими фізичними можливостями та допоможе зробити їхнє перебування у школі  набагато зручнішим.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

На завершення  міський голова разом з представниками виконавчої влади та директором КНП «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігорем Кравцовим оглянули ремонтно-опоряджувальні роботи, які тривають у приміщеннінової амбулаторії сімейної медицини  по вул. С. Москаленка. Загальна площа нового медичного закладу складатиме більше 200 м кв. Це означає, що нове приміщення дасть можливість розвантажити існуючу амбулаторію на Торгмаші, якої зараз недостатньо для прийому дорослого населення.

 

Під час перевірки Ігор Сапожко вказав підрядникам на необхідність вчасного завершенням будівництва, оскільки даний  об'єкт  вкрай важливий  для жителів міста та врахувати всі зауваження та побажання лікарів.

 

Підрядники запевнили перевіряючих, що нова амбулаторія  у лютому буде готова для відкриття.

 

image

 

image