Запрошення на перед-тендерну зустріч керівників підприємств по проекту НЕФКО «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць у місті Бровари Київської області»

Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської ради запланована перед-тендерна зустріч щодо проекту «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць у місті Бровари Київської області» для всіх Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектних об’єктів та обговорення технічних і процедурних питань на третьому тижні від дати оголошення тендеру.

У зв’язку з необхідністю вжиття карантинних заходів, пропонуємо до 09.02.2021р. проведення перед-тендерної зустрічі у формі онлайн - конференції. Всім бажаючим надіслати 08.02.2021 року на електронну адресу Управління brovaru-ugkg@meta.ua листи – запити про намір прийняти участь в онлайн – конференції (в темі листа зазначати «Перед-тендерна зустріч», оскільки Ваші листи можуть потрапити в спам.)

Про день і час проведення онлайн – конференції, а також відповідні посилання, Ви отримаєте додатково.

Також, Учасники мають можливість оглянути об’єкти в будь-який час без попереднього погодження з Замовником в межах відкритої інформації.