Зустріч міського голови Ігоря Сапожка з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсен

12 лютого відбулась зустріч міського голови  Ігоря  Сапожка  із Надзвичайним  і Повноважним Послом Франції в Україні  Етьєном де Понсен (фр. Etienne de Poncins),  який з офіційним візитом відвідав місто Бровари. На зустрічі також були присутні секретар Броварської міської ради Сергій Богуцький,  заступники  міського голови Петро Бабич  і Лариса Виноградова, прес-аташе Посольства Франції Полін Мофре, співробітники Посольства Франції в Україні та спеціалісти Броварської міської ради.

Броварський міський голова  привітав поважних гостей і коротко розповів про наше місто: його життя, інфраструктуру, внутрішню політику, промисловість, окреслив плани на майбутнє.  Ігор Сапожко  наголосив, що наше гостинне місто готове до реалізації нових цікавих проєктів в економіці та культурі, продовженні успішної співпраці з містом-побратимом Фонтене-су-Буа.

Заступник міського голови Лариса Виноградова у своєму слові сказала про те, що цього року відзначаємо 35-річний ювілей  тісної дружби між містами Бровари та Фонтене-су-Буа, угода про співпрацю між містами була підписана  27 червня 1986 року.

Своєю чергою, Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен зазначив, що буде дуже радий продовженню співпраці, адже Бровари - це дійсно місто, що має великий потенціал й культурні традиції.

У кінці зустрічі сторони обмінялися символічними подарунками: пан Етьєн де Понсен подарував Ігорю Сапожку відзнаку Ambassade de France en Ukraine та книгу Бернара Фана «Шарль де Голль», у відповідь  Ігор Сапожко вручив поважним  гостям  сувеніри із символікою міста Бровари.