До уваги учасників тендеру "Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення в місті Бровари Київської області"

Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення в місті Бровари Київської області «Розробка проектно-кошторисної документації, поставка матеріалів та виконання  робіт для заміни старих світильників на нові світлодіодні, заміна існуючого проводу на СПІ, заміна металевих кронштейнів, заміна опор електромережі, відновлення контурів захисного заземлення , утилізація демонтованих ламп для капітального ремонту системи зовнішнього освітлення вулиць в м.Бровари Київської області»

Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області, як замовник повідомляє:

1.  Тендерні пропозиції повинні бути надіслані на адресу: Київська область, Броварський р-н, м.Бровари, булв. Незалежності,4-а до 23.02.2021 року 10.00.

2.Розкриття пропозицій буде транслюватися в режимі он-лайн за посиланням: https://m.youtube.com/channel/UC6d4PcQ4dhsxlRr8IG0K2tw.