Оголошуєтьcя конкурс на зайняття вакантних посад управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області

Броварська міська рада Броварського району Київської області оголошує конкурс на зайняття 2-х вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу містобудівної діяльності та реклами управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області;

- головного спеціаліста служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, за кваліфікацією будівельник або землевпорядник, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмірів та умов оплати праці, умов проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад надається відділом персоналу управління забезпечення діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області та її виконавчих органів. Термін прийняття документів здійснюється до 23.03.2021, за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 201, тел. для довідок: (04594) 5-32-48.