Оголошується конкурс на зайняття вакантних посад управління земельних ресурсів виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області

Броварська міська рада Броварського району Київської області оголошує конкурс на зайняття 2-х вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу оренди землі управління земельних ресурсів виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області;

- головного спеціаліста відділу землеустрою управління земельних ресурсів виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмірів та умов оплати праці, умов проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад надається відділом персоналу управління забезпечення діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області та її виконавчих органів. Термін прийняття документів здійснюється до 23.03.2021, за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 201, тел. для довідок: (04594) 5-32-48.