Відбувся круглий стіл «Взаємодія державного та громадського сектору у забезпеченні стійкості послуг для уразливих підлітків в м. Бровари у 2021 році»

25 лютого відбувся круглий стіл на тему «Взаємодія державного та громадського сектору у забезпеченні стійкості послуг для уразливих підлітків в м. Бровари у 2021 році», організований Броварським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Проведення круглого столу ініціювала Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» у рамках проєкту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», який реалізується у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадянського здоров’я».

Вже 13 років організація «Конвіктус Україна» є надійним партнером державних установ та неурядових організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, іншим небезпечним хворобам. Створенні сталих моделей надання послуг уразливим групам.

Участь у круглому столі взяли соціальні педагоги та психологи освітніх закладів міста, а також сіл Княжичі та Требухів, фахівці служби у справах дітей, управління соціального захисту населення, спеціалісти пенітенціарної служби, а також громадських організацій, які надають послуги дітям та підліткам в м. Бровари.

На заході було презентовано результати проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», також присутні обговорили та узгодили дії щодо налагодження співпраці між виконавчими органами влади та громадськими організаціями щодо організації послуг уразливим підліткам.