Урочисте привітання багатодітної матері з державною відзнакою — Почесним званням України «Мати-героїня»

Броварчанка Леся Гончарова отримала  вітання із нагоди здобуття Почесного звання «Мати-героїня».

Багатодітна  мама завітала на сесію Броварської міської ради, де її урочисто привітали  міський голова Ігор Сапожко та депутати.

Гончарова Леся Вікторівна працює медичною сестрою зі стоматології в КНП «Київська стоматологія». Народила та разом із чоловіком виховує сімох  дітей.  Батьки приділяють належну увагу своїм дітям, творчо розвивають та формують в них високі духовні і моральні якості. Усі діти відвідують музичну школу та різноманітні гуртки, мають подяки, грамоти і похвальні листи за високі досягнення у навчанні.

Ігор Сапожко подякував багатодітній мамі за нелегкі материнські будні, за те, що дала дорогу в життя майбутньому нашої нації, а також  побажав міцного здоров’я, Божого благословення, миру та довгих років  життя.

Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Жінкам, які мають Почесне звання «Мати-героїня» державою гарантовані -одноразова грошова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, для працездатних осіб, установленого з 1 січня року, в якому жінці було присвоєно почесне звання; право на пенсію за віком після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 15 років із зарахуванням до стажу часу догляду за дітьми та право на пенсію за особливі заслуги перед Україною.