Свято весни у міському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

У надзвичайно теплій атмосфері вихованці міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю вітали мам та бабусь.  Вони старанно готувалися до свята весни та разом із своїми наставниками підготували театралізоване дійство, сповнене позитивними емоціями та яскравими кольорами. Найбільш зворушливою частиною свята, як завжди,  були  виступи дітей, які дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками - декламували вірші та співали пісень. Кожен виступ був неймовірно щирим, теплим і світлим.

З найкращими побажаннями щастя, здоров’я та  злагоди звернувся до присутніх мам та бабусь  міський голова Ігор Сапожко.

На свято також були  запрошені секретар ради Сергій Богуцький, заступник міського голови Дмитро Ткачов, начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради Алла Петренко, радник міського голови з питань спорту та інклюзії Олена Акопян, депутат Київської обласної ради Олег Іваненко.

Чудовий  подарунок для дітей та їх мам зробили меценати – кінно-спортивний клуб «GrandHorse» на чолі з Сергієм Лавровим. Відтепер  у центрі  є новий напрям реабілітації – іпотерапія (лікування за допомогою верхової їзди на конях під наглядом лікаря іпотерапевта).

А ще  1 березня стартувала міська благодійна акція «Даруємо красу»  для мам дітей з інвалідністю, які відвідують Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. У рамках цієї акції мами  отримують перукарські послуги, послуги майстра з манікюру, медичного педикюру, та послуги масажиста та інш. Організатор акції -  салон краси «Твій стиль». Ідею підтримали та долучились до акції салони краси «Надін», «Мій ідеал», «Кралечка», «Стиль», «МК: Мар’яна Криклива», центр масажу та кинезіотерапії «FamilyCare», студія флористики hand made La Roshel і інші.

Всі ці люди  просто вирішили для себе, що хочуть і можуть допомогти діткам з інвалідністю та їх мамам.

Щирі очі, усміхнені обличчя, радісна й дружня атмосфера панували на святі весни. А кожен з присутніх отримав світлу часточку того добра та тепла, яке несуть у життя особливі дітки.